Матеріально-технічне забезпечення

Заклад освіти складається з 3 корпусів: дві двоповерхові будівлі (навчальні корпуси) та одноповерхова будівля (їдальня) загальною площею 640,9 м². Угринівська гімназія Угринівської сільської ради Івано-Франківської області для здійснення освітньої діяльності за кожним з рівнів повної загальної середньої освіти, що ліцензуються, забезпечена приміщеннями з сучасною матеріально-технічною базою.

У гімназії є 9 навчальних кабінетів, спортивна зала та спортивний майданчик для проведення у занять з фізичної культури, їдальня, бібліотека, учительська кімната та методичний кабінет. Функціонує комп'ютерний кабінет. В кабінетах початкових класів облаштовано освітнє середовище відповідно до Концепції Нової української школи. До кожного кабінету підведено мережу Інтернет. Для інформаційного забезпечення у гімназії наявні 11 комп'ютерів, 6 ноутбуків, 1 комплект мультимедійного забезпечення, копіювальна техніка, 7 телевізорів. Спортивна зала знаходиться в корпусі №1 на першому поверсі. В ній встановлено шведську стінку, баскетбольні щити, канат. У гімназії є необхідний інвентар для виконання програми з фізичної культури: баскетбольні м'ячі, волейбольні м'ячі, футбольні м'ячі, скакалки, обручі, гімнастичні бруси, гімнастична колода, гімнастичні лави. Комбінована майстерня знаходиться на 1 поверсі корпусу №2. У майстерні обладнано 10 робочих місць для ручної обробки деревини та металів, які відповідають нормам охорони праці, правилам безпеки життєдіяльності, шкільної гігієни та санітарії, а також віковим особливостям учнів.

Заклад освіти забезпечений навчальними приміщеннями: 9 кабінетів площею 416 м²; спортивною залою, спортивним майданчиком та футбольним полем зі штучним покриттям для проведення занять з фізичної культури. В кабінетах є дошки, меблі, парти, учнівські столи, крісла в достатній кількості. Вікна і двері в будівлі гімназії замінені на енергозберігаючі. На першому поверсі корпусу №2 є внутрішній туалет. Водопостачання забезпечується із закритих криниць, які знаходяться на території гімназії. Всі навчальні кабінети підключені до мережі Інтернет. Кабінети Нової української школи забезпечені телевізорами, принтерами, ламінаторами та ноутбуками, які підключені до мережі Інтернет.

Усі здобувачі освіти отримують гаряче харчування у їдальні на 40 посадкових місць.

Усі працівники гімназії та здобувачі освіти забезпечені медичними масками, щитками в зв'язку з епідемситуацією, пов'язаною з коронавірусною інфекцією (COVID-19). Заклад освіти забезпечений паперовими рушниками, сушками для рук, рідким милом, дезінфікуючими засобами для рук і миття підлоги та інших поверхонь.

Приміщення і територія гімназії підтримуються в належному санітарно-гігієнічному стані. У нічний час територія ліцею освітлюється.

Майно гімназії (будівлі, зовнішній туалет, огорожа), на яке наявне свідоцтво на право власності, закріплене за громадою села Угринів.

Створено за допомогою Webnode